Covid-19 Salgın Dönemi...


Değerli Öğrencilerimiz

2019-2020 Eğitim Öğretim bahar yarıyılı sırasında küresel ölçekli Covid-19 salgınının ülkemizde de artması nedeni ile acil olarak uzaktan eğitim sürecine geçilmek zorunda kalınmıştı.

Yükseköğretimin örgün eğitiminde esas olan sınıf/kampüs içi yüz yüze eğitim olmasına rağmen, bu salgın dönemindeki acil koşullar nedeniyle; bölümümüzde eğitim öğretimin sürdürülmesi sırasında acil kararlara bağlı olarak yürüttüğümüz uzaktan eğitim faaliyetlerini (Uzaktan erişilebilir ders materyalleri geliştirerek, yüz yüze eğitim öğretimde uyguladığımız ders programımız uygun şekilde online derslerle sürdürerek ve dönem sonu sınavlar vb.) başarılı bir şekilde yürüterek bahar dönemini kapattık.

Ancak ne kadar başarılı olursak olalım, bu acil kararlar nedeni ile süreç boyunca fark edemediğimiz özellikle sizin açınızdan olumlu veya olumsuz kararlar da alınmış olabilir. Her ne kadar çeşitli şekilde (telefonlarımız, e-postalarımız, WhatsApp, Zoom Meeting v.b. programlar aracılığı ile) sizlerle sürekli iletişim halinde olsak da dikkatimizden kaçan konular veya bölümümüzden talepleriniz, beklentileriniz veya eleştirileriniz olabilir.

Önümüzdeki dönem ve süreç boyunca sizin düşünce ve beklentilerinizi daha fazla dikkate alarak yürütmek isteriz. Sizin düşünceleriniz bizim açımızdan oldukça önemlidir.

Tüm kimya bölümü olarak bu süreçte daha iyi sonuç alınması açısından Öneri ve Şikayet Kutusuna geçmiş dönem ve gelecek dönem için, eleştiri, öneri ve beklentilerinizi -olumlu ya da olumsuz yazarak- bizlerle paylaşırsanız, bunları dikkate alarak sizlere daha faydalı olabileceğimizi düşünüyoruz.

NOT-Birden çok öneri ve/veya şikâyette bulunabilirsiniz.

              Balıkesir Üniversitesi
              Fen Edebiyat Fakültesi
              Kimya Bölümü